همایش کوچینگ، توسعه فردی و توسعه کسب و کار

همایش بزرگ و با شکوه “کوچینگ، توسعه فردی و توسعه کسب و کار” به عنوان اولین همایش بزرگ کوچینگ در کشور در شهر تهران در سالن مجلل بین المللی رسول اکرم در مرکز همایش های رایزن در روز جمعه 13 ام مهر ماه 97 به همت اعضای هیئت مدیره و همکاران شرکت تخصصی کوچینگ حامین برگزار گردید. در این همایش بیش از 400 نفر از اساتید، مدیران، فرهیختگان و … از اقصی نقاط کشور از جمله تهران، زنجان، اصفهان، یزد، مشهد، ایلام، سنندج، خوزستان، شیراز، زاهدان، گیلان، کرمان، ساوه، کرمانشاه، کرج و … حضور بهم رساندند.
همایش بزرگ کوچینگ از ساعت 9:30 الی 18:30 با سخنرانی آقای دکتر علیرضا آزمندیان، آقای دکتر سپهر تاروردیان، آقای مهندس علیرضا مس چی، آقای دکتر امین القاسی زاده و ناهار و دو وعده پذیرایی و با استقبال با شکوه شرکت کنندگان محترم تشکیل شد.
دکتر آزمندیان در این همایش در حوزه های زیر به صحبت و سخنرانی پرداختند: موفقیت در کوچینگ با استفاده از مفاهیم تکنولوژی فکر و پرسنال برندینگ، چگونگی ساخته شدن شخصیت ها از طریق ضمیر ناخودآگاه، کمک کوچ به ارتقاء عزت نفس در افراد و مراجعین، و عزت نفس را چراغ راهنمای یک کوچ در یافتن علت چالش ها و مسائل مراجع معرفی نمودند چرا که عامل اساسی در خلق دستاوردها و نحوه مواجهه با چالش های زندگی و کسب و کار، عزت نفس در انسان ها است.
سپس دکتر تاروردیان در حوزه کوچینگ، رهبری، کسب و کار به مدت یک ساعت و نیم به سخنرانی پرداختند. پس از آن مهندس علیرضا مس چی در حوزه های معرفی کوچینگ، فلسفه کوچینگ، تفاوت کوچینگ با دیگر حوزه های بهبود و بهسازی عملکرد، اصول کوچینگ، معرفی مهارت های کوچینگ و به اجرای کوچینگ گروهی پرداختند. و در پایان دکتر القاسی زاده در حوزه تغییر باور در کوچینگ، باور اصل نیست و مسیری که خود در زندگی و کسب و کارشان تا به امروز طی نموده اند و نقش کوچ در زندگی و کسب و کار به صحبت پرداختند.

می‌توانید فیلم همایش را از لینک زیر دانلود کنید

خرید محصول 

  حامین اولین مؤسسه تخصصی کوچینگ کسب و کار در ایران، متشکل از کُوچ‌ها (مربیان) حرفه‌ ای عضو فدراسیون جهانی کوچینگ در زمینه ارائه خدمات کوچینگ و برگزاری کارگاه‌های مختلف مخصوص مدیران و صاحبان کسب و کارها فعالیت می نماید.
  این مؤسسه و همکاران مجرب آن، در اجرای خدمات خود، با تأکید بر تحکیم اخلاق حرفه ای و استانداردهای بین المللی، با بکارگیری بروزترین شیوه های تخصصی و با توجه به نیازها و اولویت های مشتریان خود، سعی در ارائه بهترین خدمات در جهت رشد و ارتقاء پایدار را دارد.

  آدرس

  تهران، خیابان انقلاب، بین خیابان دانشگاه و ابوریحان ( روبروی سینما سپیده )، ساخنمان فروردین، طبقه 8، واحد 33 ( مراجعه حضوری فقط با هماهنگی قبلی )

  تلفن

  021-66968003 (98+)
  021-66968004 (98+)

  ایمیل

  info@HaminCoach.com

  سبد خرید