کارگاه مدیر در نقش کوچ برای مدیران استان زنجان

شنبه 21 ام مهر ماه 97، کارگاه یک روزه آموزش مهارت‌های کلیدی کوچینگ توسط شرکت تخصصی کوچینگ حامین و مدرسین آقای مهندس علیرضا مسچی، خانم مهندس مریم کیانی و آقای مهندس ایمان بهنام، در استان زنجان برای 50 نفر از مدیران و کارشناسان از 27 سازمان‌ و شرکت مختلف استان از جمله: استانداری، شهرداری، فرهنگ ارشاد اسلامی، گمرک، اداره کل دامپزشکی، اداره کل ثبت اسناد، مجتمع نخبگان، ورزش جوانان، دارایی، سازمان برنامه ریزی، امور اقتصادی و دارایی، دانشگاه زنجان، راهداری و حمل و نقل جاده ای، مجتمع فنی تهران، برق منطقه ای زنجان، اداره منابع طبیعی، بازرسی کل استان، امور اقتصادی و دارایی، اداره کل استان ها، شرکت فناوری رایانت، شرکت آب منطقه ای زنجان، سازمان مدیریت، شرکت صهبای یقین، پارک علم و فناوری استان زنجان، صنعت و معدن و تجارت، شرکت آبفای زنجان، اداره کل ورزش جوانان و … برگزار گردید.
شرکتکنندگان در این کارگاه با مفاهیم کوچینگ در مدیریت و فرآیند آن، گوش شنوا و نحوه پرسشگری قدرتمند آشنا و به تمرین آن ها پرداختند و نمونه‌های مختلفی از جلسات کوچینگ حرف‌های را مشاهده و تحلیل کردند.
این کارگاه که به همت سرکار خانم دکتر فیروزه حاج علی اکبری، مدیریت محترم مرکز آموزش بازرگانی زنجان برگزار گردیده بود، با سخنان ایشان در رابطه با اهمیت کوچینگ در مدیریت و بروز بودن این حرفه و تأثیرگذاری آن بر فرهنگ سازمان ها آغاز شد.
در این کارگاه اعضای تیم حامین، به معرفی کوچینگ و بیان تأثیرات آن بر افراد مختلف و مدیران و سازمان ها طبق آمار و تحقیقات جهانی پرداختند. سپس در طول کارگاه، دو مهارت اصلی کوچینگ یعنی گوش شنوا و سؤال قدرتمند را به صورت کاملاً کاربردی و آموزش گروهی، از طریق بازی، تمرینات عملی و مشاهده و بررسی فیلم‌های معتبر کوچینگی به شرکت‌کنندگان آموزش داده شد.

  حامین اولین مؤسسه تخصصی کوچینگ کسب و کار در ایران، متشکل از کُوچ‌ها (مربیان) حرفه‌ ای عضو فدراسیون جهانی کوچینگ در زمینه ارائه خدمات کوچینگ و برگزاری کارگاه‌های مختلف مخصوص مدیران و صاحبان کسب و کارها فعالیت می نماید.
  این مؤسسه و همکاران مجرب آن، در اجرای خدمات خود، با تأکید بر تحکیم اخلاق حرفه ای و استانداردهای بین المللی، با بکارگیری بروزترین شیوه های تخصصی و با توجه به نیازها و اولویت های مشتریان خود، سعی در ارائه بهترین خدمات در جهت رشد و ارتقاء پایدار را دارد.

  آدرس

  تهران، خیابان انقلاب، بین خیابان دانشگاه و ابوریحان ( روبروی سینما سپیده )، ساخنمان فروردین، طبقه 8، واحد 33 ( مراجعه حضوری فقط با هماهنگی قبلی )

  تلفن

  021-66968003 (98+)
  021-66968004 (98+)

  ایمیل

  info@HaminCoach.com

  سبد خرید