کارگاه آموزش کوچینگ در مشهد مقدس

کارگاه آموزش کوچینگ برای مربیان نوجوانان کار آفرین که اکثر این مربیان از مدرسین با سابقه حوزه کارآفرینی در مشهد مقدس و استان خراسان رضوی بودند 

شرکت تخصصی کوچینگ حامین کارگاهی را با عنوان “کمتر بگویید، بیشتر بپرسید” با نظارت کوچ­ها و مدرسین حرفه­ای خود در تاریخ­های هفتم و هشتم مرداد ماه 97، در مشهد مقدس برگزار نمود؛ افراد حاضر در این ورکشاپ جمعی از کارآفرینان، معلمین مجرب، فرهیختگان، فارغ­التحصیلان دانشگاه­ صنعتی شریف و دانشگاه­ تهران و افراد برگزیده­ بودند.

هدف از تشکیل این ورکشاپ (کارگاه):

آشنایی مربیان منتخب با مفاهیم پایه کوچینگ و آموزش کاربردی مهارت­های کلیدی کوچینگ جهت حمایت از نوجوانان و دانش­آموزان برتر در راستای تربیت نوجوانان خلاق و کارآفرین.

این کارگاه با حضور و حمایت دکتر سرهنگی مدیر کل دفتر توسعه کارآفرینی و بهره­وری نیروی کار، وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی و دو نفر از معاونین ایشان و همچنین یک تن از مدیران برتر مشهد و یکی از اساتید مجرب کارآفرینی تهران برگزار گردید.

دکتر سرهنگی طی سخنانی در آغاز این کارگاه اشاره نمودند که:

قطعاً مطالبی که در طول این کارگاه توسط تیم حرفه­ای شرکت تخصصی کوچینگ حامین ارائه می­شود متفاوت با تجربیات گذشته شما خواهد بود و در ادامه گفتند که شما منتورها و کوچ­ها نقش بسیار مهمی را در حمایت و هدایت نوجوانان کارآفرین بر عهده دارید؛ این پروژه با هدف آشنایی نوجوانان با مهارت­های کارآفرینی و الهام­گیری از کارآفرینان موفق، ایجاد انگیزه در نوجوانان برای تبدیل شدن آنان در آینده به یک فرد کارآفرین و مبتکر اجرا می­شود.

در این کارگاه مدرسین و اساتید شرکت تخصصی حامین  به معرفی کوچینگ و بیان تأثیرات آن بر افراد مختلف و نوجوانان طبق آمار و تحقیقات جهانی پرداختند.

اساتید و کوچ­های حرفه­ای این ورکشاپ:

آقای مهندس علیرضا مس­چی، خانم مهندس مریم کیانی و آقای مهندس ایمان بهنام.  

در این کارگاه، سه مهارت اصلی کوچینگ، شامل: گوش شنوا، سؤال قدرتمند و بازخورد به صورت کاملاً کاربردی و آموزش گروهی، از طریق بازی­های از پیش طراحی شده، تمرینات عملی مختلف و مشاهده و بررسی فیلم­های معتبر کوچینگی دنیا به شرکت­کنندگان آموزش داده شد.

درپایان این کارگاه 8 ساعته شرکت­ کنندگان رضایت کامل خود را از برگزاری این کارگاه ابراز کرده و با مفاهیم کوچینگ، ساختار یک گفتگوی کوچینگی، پرسشگری قدرتمند و بازخورد دادن آشنا شدند و نمونه­های مختلفی از جلسات کوچینگ حرفه­ای را مشاهده و تحلیل کردند.

تأکید اعضای تیم کوچینگ حامین در طول این آموزش مهارت محور ، بر این بود که مهارت­های کوچینگ بهتر است در وجود تک تک شما نهادینه شود و بصورت عادت روزمره درآید و نه اینکه فقط در مکالمات با نوجوانان بکار گرفته شود، بلکه عادت کمتر گفتن، بیشتر پرسیدن و بازخورد دادن باید در لحظه لحظه زندگی شخصی و حرفه­ای­ شما مشاهده شود. تنها در این صورت است که شما خواهید توانست با کوچینگ زندگی کرده و رشد کنید و تبدیل به فردی مؤثر برای نوجوانان و دیگران شوید.

در این دو روز به بحث و گفتگو درباره مثال­های واقعی و چالش­هایی که شرکت کنندگان در ارتباط با نوجوانان تا آن روز داشتند، در بستر گفتگوها و جلسات کوچینگی به بررسی پرداخته شد.

 

 

  حامین اولین مؤسسه تخصصی کوچینگ کسب و کار در ایران، متشکل از کُوچ‌ها (مربیان) حرفه‌ ای عضو فدراسیون جهانی کوچینگ در زمینه ارائه خدمات کوچینگ و برگزاری کارگاه‌های مختلف مخصوص مدیران و صاحبان کسب و کارها فعالیت می نماید.
  این مؤسسه و همکاران مجرب آن، در اجرای خدمات خود، با تأکید بر تحکیم اخلاق حرفه ای و استانداردهای بین المللی، با بکارگیری بروزترین شیوه های تخصصی و با توجه به نیازها و اولویت های مشتریان خود، سعی در ارائه بهترین خدمات در جهت رشد و ارتقاء پایدار را دارد.

  آدرس

  تهران، خیابان انقلاب، بین خیابان دانشگاه و ابوریحان ( روبروی سینما سپیده )، ساخنمان فروردین، طبقه 8، واحد 33 ( مراجعه حضوری فقط با هماهنگی قبلی )

  تلفن

  021-66968003 (98+)
  021-66968004 (98+)

  ایمیل

  info@HaminCoach.com

  سبد خرید