خدمات بیزینس کوچینگ

دوست عزیز سلام

به شما تبریک می­گوییم که تصمیم به تغییر، حل مسائل و حرکت به سمت رشد و تحول گرفته‌­اید. شما امروز در گروه افراد موفق جامعه قرار گرفته‌­اید که می­خواهید برای توسعه فردی و حرفه‌­ای خود از کمک و خدمات یک کوچ حرفه­‌ای بطور شخصی بهره ببرید. فراموش نکنید که فارغ از نوع موضوع‌تان، اگر هدفتان رشد، تغییر و پیشرفت در هر حوزه‌­ای از زندگی و کار است، می­‌توانید از خدمات کوچینگ استفاده نمایید.

پکیج های ما را مطالعه فرمایید و در غیر این صورت توجه داشته باشید با تکمیل فرم زیر از یک جلسه معارفه 10 الی 20 دقیقه­‌ای معارفه توسط همکاران ما بهره‌­مند خواهید شد و می‌­توانید سؤالات خود را در این رابطه مطرح نمایید. بعد از آن می­توانید برای ادامه جلسات تصمیم بگیرید.

  حامین اولین مؤسسه تخصصی کوچینگ کسب و کار در ایران، متشکل از کُوچ‌ها (مربیان) حرفه‌ ای عضو فدراسیون جهانی کوچینگ در زمینه ارائه خدمات کوچینگ و برگزاری کارگاه‌های مختلف مخصوص مدیران و صاحبان کسب و کارها فعالیت می نماید.
  این مؤسسه و همکاران مجرب آن، در اجرای خدمات خود، با تأکید بر تحکیم اخلاق حرفه ای و استانداردهای بین المللی، با بکارگیری بروزترین شیوه های تخصصی و با توجه به نیازها و اولویت های مشتریان خود، سعی در ارائه بهترین خدمات در جهت رشد و ارتقاء پایدار را دارد.

  آدرس

  تهران، خیابان انقلاب، بین خیابان دانشگاه و ابوریحان ( روبروی سینما سپیده )، ساخنمان فروردین، طبقه 8، واحد 33 ( مراجعه حضوری فقط با هماهنگی قبلی )

  تلفن

  021-66968003 (98+)
  021-66968004 (98+)

  ایمیل

  info@HaminCoach.com

  سبد خرید